Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiba a Sims 3 vezérlőpult...

Hiba a Sims 3 vezérlőpult betöltésekor. Mit csináljak? FONTOS

Figyelt kérdés
Nem rég telepítettem a Szigetvilág kieg-et, crackelésnél totál káosz volt. Megcsináltam mindent, ahogy mondták, mégsem indult a játék. Ezután mást csináltam és az egész játék összeomlott. Betöltődött, de csak addig ahol a családok és az új játék opció található, de mégsem. Nem tudtam semmire rákattintani, a családok eltűntek, a városok is, még a kilépés és a többi opció sem volt ott. Ezután újraindítottam a gépet, majd egy ismerősöm segített, de a vezérlőpult folyton ezt írja ki: "hiba a parancsfájlt tartalmazó programon. Tovább futtatja?" vagy valami ilyesmi. Erre rámegyek az "igen"re, de mikor elakarom indítani a játékot, valami olyasmit ír ki, hogy "hiba a _Win32.exe fájlal, ellenőrizze, jól írta-e be a nevét" és már sehova se jut ennél tovább a játék...

2015. ápr. 3. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk fizetnél is a játékért, nem kéne lopott vackokkal kínlódni...
2015. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MrPifta ***** válasza:
és mitől lehet FONTOS egy játék elindítása?
2015. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!