Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker-ben...

Windows Movie Maker-ben készített videót milyen programmal tudom "átszerkeszteni"?

Figyelt kérdés

Készítettem egy videót movie maker-ben, kiírtam cd-re, de a dvd lejátszó nem játssza le:(

Milyen programmal és hogyan tudnám más formátumba áttenni?

Köszi a segítséget!


2010. febr. 18. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha DVD-n akarod olvasni, akkor converter kell, pl. a Nero-ban van ilyen funkció "saját DVD videó" felirat alatt
2010. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát lehet nagyon béna vagyok, de nekem nem sikerül - be sem engedi illeszteni a Nero-ba:(

Elég sok mindent felismer a dvd lejátszónk, de ezt a formátumot sajna nem...

Egyéb ötlet esetleg?

2010. febr. 18. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen formátumban van? Ugye nem a projekt mentésére kapcsoltál, ha esetleg mégis akkor filmfájl mentése-re kell kapcsolni, majd ott azt hiszem ki lehet választani a formátumot (avi, mpeg...).
2010. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nálam nincs olyan, h filmfájl mentése...csak projekt mentése és projekt mentése másként van, illetve olyan van, h film közzététele - de utóbbival csak "közzétenni" lehet cd-n, számítógépen stb...

Ha ezt választom, közzététel számítógépen, annyit tudok kiválasztani, h .avi-ba mentsen, de hiába választom ki, nem menti úgy el.

Mit csinálok rosszul?!

2010. febr. 18. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy avval a verzióval van baj, próbálj letölteni egy másikat, elvileg a project fájlt (amit most le tudtál menteni) abba is be lehet importálni, és avval talán menteni is lehet. (sajnos nem tudom ez milyen verzió, de a google a "windows movie maker download" biztos dob ki megfelelőt is)

[link]

2010. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Letöltöttem a movie maker 2.6 verziót, de sajna amit én csináltam, nem kompatibilis az új verzóval...pedig ezen már van olyan "filmfájl mentése"...:(

Akkor ezt most bebuktam, ugye? Vagy megcsinálom újra ebben a verzóban, vagy marad a régi verzió, amit csak a gépen nézhetünk, ugye?

Tök jó, pedig pár hónapos a gép, programokkal vettük...nem gondoltam volna, h nem jó, ami gyárilag rajta van...

2010. febr. 18. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Format Factory. Ingyen letölthető
2010. febr. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!