Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek jó közösségű alis...

Ismertek jó közösségű alis klánt WoW-ban az Arathor szerveren?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több mint 5 éves szünet után vissza téretem wowozni az Arathor szerveren egy új accountal. Még csak fejlődök, de szeretnék egy jó közösségű aktiv klán tagja lenni 1-2 emberrel össze haverkodni akikkel mehetnénk együtt ahcizni, pvp-zni. Fő az aktív társaság, hogy legyen kikkel beszélgetni, TS-en vagy Skype-on. 23 éves vagyok és alis elem sámánt indítottam. Tudom, hogy nem ide kéne írni, de nem ismerek senkit, fogalmam sincs hol kereshetnék. Tudom, hogy játékon belül lehet klánt keresni, be is léptem egybe, azt hittem sokan lesznek mert 200+ a klántagok száma, de jobb esetben 1 ember van fent csak rajtam kívül így a tagszámra nem alapozhatok, gondoltam, hátha itt több esélyem van.

2015. ápr. 3. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Vannak magyarok azért(magyar névvel is). De többségük elég kihalt. Egyszerűbb ha alakítasz egyet.


Én is amúgy most szeretném majd elkezdeni Arathoron.

2015. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!