Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Dark Souls lényegét elmagyar...

A Dark Souls lényegét elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Játszogatok vele már pár órája, de nem nagyon értem. Ott tartok kb hogy levertem valami Taurust, megyek előre, ott 1 sárkány van, alul elmegyek és a végén valami páncélos vaddisznó van előttem, akit gondolom meg kellene ölnöm, de kb 5-öt sebzek neki, és nincs semmi itemem rá.


Mi ennek a játéknak a lényege? Haladjak folyamatosan előre, meg farmoljam végig 10x a pályarészt mielőtt a bosshoz érnék? Egész végig ilyen egyenesen fognak lenni a pályák, vagy teleportálgatni kell majd?


És ami bossokat elhagyunk (mint a sárkány pl) azokért vissza kell jönnünk majd és leverni?



2015. ápr. 5. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

egy boss van, az megölöd, akkor kezdődik újból a játék, csak nehezebb lesz, rengeteg lehetőség van így is a végén amit csinálhatsz, csak nyilván ahhoz az egy bosshoz meg kell szerezni bizonyos bossoktól dolgokat, és aztán bejuthatsz oda


én magam nem játszottam úgy a játékkal, és csak Anor Londo-ig jutottam, a lényeget pontosan nem tudom, de creffer videóit megnézheted ha érdekel, neki van róla végig játszás

2015. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja igen még egy kérdésem lett volna hogy mi a francot csináljak a sok cuccal? Van már 8 ugyan olyan kardom, 4 íjam stb... de hol vannak itt a traderek egyáltalán? :DD Meg ha eladom mit kapok érte? Ezt a "Humanity"-t se értem, mi értelme van? Élőhalottból élővé tesz a bonfirenél, ennek mi értelme? Meg mi értelme van azon túl még hogy HP-t ad?


Vannak ezek a "message"k amiket más játékosok raknak oda, és sok helyen van "Need Humanity", ez mit jelent pontosan?

2015. ápr. 5. 18:44
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Kérdésedre válaszolva Taurus után jön a hellkite dragon miniboss, őt nem kell megölnöd. Alatta van egy bonefire ami semmihez nem szükséges, vagyis knight solairrel beszélhetsz arrafelé, meg egy cutscene ha megölted a sárkányt. A vaddisznót egyszerűen seggbe tudod szúrni ha mögé kerülsz, vagy eléred, hogy rádfusson te odamész a lépcsőhöz és bemegy a tűzbe. Mivel crystal armoros ha kétkézbe veszed a fegyét akkor minimálisan meg tudod sebezni. Trader olyan akinek eladhatod a cuccod 1darab lesz, firelinknél a vízből feljön majd egy kígyó szerű lény miután a bell of awekeningeket megkongattad. Ha human formban vagy akkor csomószor invaderek jelennek meg pl Kirk 3X a játékban, vagy Quelaag előtt Maneater Mildred akit miután legyőzted invadelheted a boss ellen. Ha human formban vagy egyszóval segítőket idézhetsz a bossok nagyrészéhez. Illetve a bonefirenél az estus flaskok számát tudod növelni vele. Quelaag után van egy titkos szoba -Daughter of Chaos- ahol a testvére található aki megmérgezte magát ha adsz neki 30humanity-t akkor kinyílik egy Cutscene, és demon ruinsnál 2bosst kihagyhatsz, egyből mehetsz a bed of chaoshoz, illetve ha leütöd a vörös szemű kis rovart kidroppolja a sunligh maggot-ot, és megmented solairt attól, hogy megőrüljön, ezáltal a főbosshoz -aki az egyik legkönnyebb csata- meg tudod idézni. A történet nagyrészt tárgyakból szűrhető le, meg abból ahogy halad a történet, illetve ezt-azt elmondanak a szereplők is. Ajánlon figyelmedbe a "Dark souls lore" videókat youtubeon.
2015. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!