Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztőt...

Milyen videószerkesztőt ajánlotok kezdésnek?

Figyelt kérdés

Rég gondoltam, de most el is kezdek videózni. Van egy kis angol tudásom, ami bővűl, photosoppoltam is régebben, de videót még sosem szerkesztettem. Illetve a videóhoz természetes szöveg is jönne mikrofonnal.


Most megpróbálnék összehozni valamit, csak nem tudom milyen programmal. Írnak sokfélét, de mind régi kérdés.


Ha jobban belejönnék, mivel folytassam?


Előre is köszi.



2015. ápr. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Adobe Premier Pro CS6, esetleg valamelyik Sony Vegas, bár arról nem tudok írni semmit, mert életembe nem használtam. Én az Adobe programokkal tökéletesen megvagyok elégedve. Effektekhez az After Effects, sima vágáshoz a Premier Pro, hangokhoz meg az Auditiont javaslom. Neten több tucat tutorial van fent, viszonylag hamar bele lehet jönni a használatukba.
2015. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld!
2015. ápr. 6. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Sony Vegas bőven elég lesz.
2015. ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!