Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC-SHOW 11 - DOS játék kollekc...

PC-SHOW 11 - DOS játék kollekció CD | Vkinek?

Figyelt kérdés
Van nekem egy ilyen PC-SHOW 11 feliratú cd-m amin van 20 DOS-os játék. A borítón mindegyikről egy kis kép van. Ez egy gyűjtemény sorozat volt anno. Valakitől egyszer kölcsönkaptam ennek egy másik lemezét is amin volt pár játék amivel szívesen játszanék újra de a nevüket nem tudom és google-n hiába kerestem erre a cd sorozatra nem találtam semmit. Nézegettem már dos játékokat gyűjtő oldalakat, de ezeket nem találtam meg amikre gondolok. Vkinek megvan ez a lemez esetleg? Vagy tudja hol keressek utána? Akinek megvan az legyen kedves feltölteni ezt a kemény 10-20 megás csomagot valahová :P. Igény esetén én is feltöltöm azt ami nekem van.
2015. ápr. 6. 13:19
 1/1 anonim válasza:
Nekem a sorozat kilencedik része van meg. A lemezen főleg rövidített demo verziók vannak. Címek: Apache, Warcraft 2, Extreme pinball, Tyrian, Quatriss, Pizzarias brutal, Greed, Strife, Panzer general, Spasm, Dark forces, Terminal velocity, Block hole, Reflector chess, Tower assault, Igo, Worms, Gene wars, Arcy 2, Doom
2016. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!