Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacityben hogy lehet levenni...

RoŁanĐ kérdése:

Audacityben hogy lehet levenni más hangokat?

Figyelt kérdés
Részletesebben ez annyit jelent, hogy nézegettem a youtube-os videókat, de arra nem találtam megoldást, hogy van egy hangfelvételem melyen egy énekes énekel egy klubban, de kb végig amíg ő énekel a mellettem lévő emberek beszélgetnek és kb negyed annyira lehet behallani mint az éneket de zavaró, ezt zasjszűréssel kéne megoldanom hogy keresen egy részt amiben beszél az ember az ének alatt? ezzel az a problémám hogy több ember beszél, elég dúrva lenne mindenki beszédjét emgtalálni külön-külön amikor épp nincs ének. Maga a hangsávon jelzi hogy vagy egy hangsáv alatta ilyen szürkével, esetleg azt egyből vlhogy eltávolítani? Köszi előre is.
2015. ápr. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiszedni. Le kell tölteni máshonnan, ha megtalálható.
2015. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csodát nem lehet művelni a felvétellel - ha ezt az egyik néző vette fel, akkor a sztereó hangtérben nincs kitüntetett helyen az énekes hangja; az énekes hangja hasonló tartományban van, mint a közönségé, szóval hangszínszabályzás sem vezethet eredményre. ;(
2015. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm, de kár. Azért köszönöm.
2015. ápr. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!