Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi fut a háttérben hogy...

Mi fut a háttérben hogy minden 2-3 másodpercben a kurzor mellet jelenik meg a karika?

Figyelt kérdés

Minen 2-3 másodperben a kurzor mellet jelenik meg a karika es fojamatosan egy filmet nem lehet meg nezni mert egyvégbe hozza be tálcát. Képek: [link]



[link]



[link]



ezek vannak a gépen meg a Mortal Kombap kompletre edison. A tegnap raktam ujra a gépet és akkor is csinálta. Más windowsal. És ha nem csinalok semmit akkor is a proci 69% ok uzelem(Intel dual core 2.2Ghz) Mit tegyek hogy ne jelenjem meg a karika a kurzol mellet és hogy ne legyen igy hasznalva a proci(ha nem megy semmi akkor sem kéne a procinak 69%on mükődnie)?



2015. ápr. 6. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az nvstreamsvc lesz a ludas. (Nvidia Stream Service.)

(Azt is megpróbálhatod, hogy az Nvidia GeForce Experience-t leszeded vagy letiltod.)

2015. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy kell letiltani az experiencet?
2015. ápr. 6. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Futtatás - "msconfig". Utána startup fülön ki lehet venni a pipáját. Feltéve, hogy valóban az a gond, de egy próbát megér.

https://www.youtube.com/watch?v=Wm3TUTmXZcQ

(Első 1 perc a lényeg.)

2015. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megoldódott végül a problémád? Nálam is ugyanez van, nézem a filmet és félpercenként behozza a tálcát, a "gondolkodós" karika már egyszerűen kikészít.

Az előző hozzászóló tanácsát megfogadva próbáltam kikapcsolni ezt-azt, de semmi változás.

Viszont néhány napja a böngészőmben (Chrome) megjelent valami delta-homes bigyó, és sehogy sem tudom kitakarítani onnan, programok között sincs semmi. Most tuti kiverek néhány biztosítékot, de mentségemre szóljon, hogy nő vagyok és nem egy számítógépzseni.

2015. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!