Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 újratelepítési hiba. Mit...

Win7 újratelepítési hiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újra raktam egy gépet és amikor befejezte ilyenkor ugye többször újraindul és az első újraindulásnál megakad minden.Beadja a kis american megatrendses logót meg hogy mennyi ram van a gépen stb és nem reagál semmire.Csak ott áll.F8 dél del semmire.Ha F11-et megnyomom kiír valami boot has been selectet de nem csinál semmit.Mit lehet tenni ilyen esetben?Nem az első rendszert raktam újra ezzel a cdvel.
2015. ápr. 6. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
először minden csatlakozót ramokat vga-t megigazítanám, minden usb eszközt kihúznék.. aztán ha nem segít talán egy bios reset.. esetleg az egyik ram is lehet rossz próbáld meg hogy csak 1 modult hagysz bent egyszerre (cserélgetve és több csatlakozóba is kipróbálva mert az is lehet hibás)
2015. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez mind megvolt kibe dugtam mindent.Biost is kiszedtem fél órára de még mindig semmi.Lehet hogy pont most mondta fel valami a szolgálatot?Esetleg ha kipróbálnám hogy tennék bele egy másik bios elemet?
2015. ápr. 6. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

mármint a bios chip-et szedted ki? a chip kiszedésével nem reseteled a biost, a jumpert vagy az elemet kell kiszedni majd visszatenni kis idő múlva.. egyébként hiába cseréled az elemet egy lemerült elemmel is mennie kellene de sokat nem veszthetsz vele.. inkább elkezdeném tesztelni a cuccokat ha van egy másik gép kapóra jön.. lehet táp hiba is


olvasgasd ezt:

[link]


egyébként post screen-nek hívják azt ahol lefagy keresgélj googleban hátha találsz valamit

2015. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!