Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 (64bit) - re hangvez...

Seymour99 kérdése:

Windows 7 (64bit) - re hangvezérlős programot tudtok mondani nekem?

Figyelt kérdés
A Sirihez hasonlóra gondolok.

2015. ápr. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Frissítsd win 10-re és benne lesz a Cortana
2015. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal még várok egy fél évet, mert nincs kész teljesen a rendszer. A Cortana az meg nem a böngészője a win10 nek?
2015. aug. 31. 22:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, baromságot írtam a Cortanával kapcsolatban, az az aszisztens neve. Amúgy ilyen hangkeverő felület kéne nekem.
2015. szept. 2. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, az utolsó nem ide jött.
2015. szept. 2. 20:12
 5/6 Komplikato ***** válasza:

Már elnézést, de szvsz a Vista óta van hangot szövegbe (speech to text) szolgáltatás a rendszerbe építve, sőt XP alá is volt csak külön. A probléma az, hogy a magyar nyelv nem támogatott, ezért W7 alatt ha az alapból magyar NINCS a szolgáltatások között. Ha jól tévedek telepített angol (vagy egyéb támogatott nyelv, japán pl.) nyelv esetén működhet, persze csak adott nyelven, viszont ilyet a W7 esetén nem lehet telepítgetni csak ultimate-re meg talán enterprise verzióra. A W10-nél nincs ilyen megkötés, de magyarul az SEM tud.

Ha elég az angol nyelv, akkor a Jarvis A.I.-t javaslom, az MK II ingyenes, az MK III fizetős belőle. De ez is a gyári speech to text szolgáltatással megy csak.

2015. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:

Itt egy video a Jarvis-ról: https://www.youtube.com/watch?v=Yooa24ir73o

A hang minőségét a telepített TTS (hangkészlet) határozza meg, a W10-ben már sokkal jobb a gyári, de W7 alá is tölthető le sokkal jobb pénzért, ami teljesen emberi.

Ja és a Jarvis saját weblapja: jarvis.ai-dot.net

2015. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!