Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gameplay videókhoz, hogy...

Gameplay videókhoz, hogy célszerű felvenni a hangom?

Figyelt kérdés

Tehát hogy célszerű ezt csinálni, hogy a lehető legjobb eredményt érjük el? Milyen programokat használjak?

Tudom, hogy pl az Actional lehet hangot is felvenni, de tudtommal ezt jobb valami külön programmal csinálni, hogy aztán a Sony Vegasban egymáshoz illesszem a kettőt.

Mit ajánlotok? Ha jól tudom, erre nem az Audacity a legjobb.



2015. ápr. 8. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod !

Bár úgy is megoldható, ahogy mondod. vagyis Action + Audacity kombóban ! DE ! Mivel a képernyő felvétele elég nagy szeletet csap le a gép teljesítményéből, ezért minél kevesebb program futtatása a javasolt. Tehát ilyenkor érdemes kilőni a Skype-ot, meg minden olyan programot, ami használja a gép erőforrásait.

Az Action egy jó felvevőprogram. Nem kell külön hangfelvevőt használni. Amúgy az Action-nel rögzített videót berakod a Vegas-ba, és úgy manipulálod. ahogy csak tetszik. Én is így szoktam.

2015. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár véleményt még szívesen meghalgatnék.
2015. máj. 29. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Digitális jelnél teljesen mindegy a program... csak a hardveren meg a tömörítésen múlik a minőség. Hangformátumnak olyat válassz ami tömörítetlen vagy nagyon jó minőségű!

A többi a mikrofonon illetve az átalakítón (analóg > digitál) múlik, ami többnyire a sima hangkártya szokott lenni. Ha növelni akarod a minőséget, akkor egy olcsóbb nagymembrános kondenzátormikrofonnal meg egy minőségi mikrofon előerősítővel megoldható. (Kérdés megéri-e az anyagi befektetést?)

2015. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!