Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TrackMania-hoz hogy lehet...

TrackMania-hoz hogy lehet betenni kocsikat?

Figyelt kérdés
Szedtem le párat Nations-hoz
2010. febr. 19. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

letöltöd a trackmania carpark oldalról a a kocsit és kicsomagolás nélkük bekell illeszteni

belépsz a sugóba utánna Saját ada , autó külsők és ott a stadium car mappába bemásolod az autót amit letöltöttél és belépsz a játékba és kész

remélem segítettem

Dani:)

2011. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem erről az oldalról sikerült: [link]

Itt válaszd ki az autót amelyiket szeretnéd (akár többet is), kattints rá, pár másodperc múlva elindul a letöltés. Ott mentsd el a fájlt, aztán mikor letöltődött másold be a Dokumentumok\TmForever\Skins\Vehicles\Stadium Car mappába. Utána indítsd újra a Trackmaniat, lépj be a profil(bal menüsor legalsó opciója)\járművekbe(bal meüsor első opciója) és a legutolsó helyen ott lesz. Katt rá és menni fog;))

2011. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!