Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ipon vagy a pcx-ről érdemes...

Ipon vagy a pcx-ről érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

A pcx-en a gép amit ősszeraktam : 139+ 2ezer FT a kiszállitás.A gépösszeszerelés az 5ezer ft. = 146K FT


Az iponon a gép amit összeraktam az 145ezerft +a kiszáálitás az 0ft , és a gép összeszerelés valaki nem tudja mennyibe kerül ?

de viszont az ipon azt irja a gépösszeszerelésnél hogy : Garanciális levásárlás és/vagy beépítés esetén csak a Tüzér utcában van lehetőség a személyes átvételre!

(vagy is csak akkor tudom össze rakatni ha elmegyek Bp-re az üzletbe ? szóval hiába kérem az össze rakatást nem szállitjál ki ?

A válaszokat elöre is köszönöm.


2015. ápr. 9. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:

A garanciás levásárlás azt jelenti, hogy valamid tönkrement, garanciális, de nem tudnak ugyanolyat adni, ezért levásárolhatod az üzletükben. Szóval ez nem arra vonatkozik, mikor új gépet rendelsz.


(Egyébként is csak azt jelenti a mondat, hogy garanciális levásárlást nem intéznek a Francia úti telephelyükön, tehát még ez esetben is lehet kiszállítással intézni a dolgot.)

2015. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagy ha személyesen akkarom át venni , pl van külön-külön át vehetési pontok . akkor csak ott tudom átvenni vagy illetve ha kérem a szállitást akkor elküldik ha nem akkor csak az adotat üzletbe tudom csak átvenni . ez igy van vagy csak én gondolom igy ?
2015. ápr. 9. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mindkét bolt megbízható, mindkettőtől érdemes rendelni, te döntsd el melyik szimpatikusabb neked.
2015. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ohh értem köszi a beépités az azösszerakást takarja ugye? és az össze rakásnak van ára? mert ha be pipálom akkor is ugyan annyi marad az ár .
2015. ápr. 9. 17:08
 5/10 A kérdező kommentje:
a pcxnek 5000ft a összerakás az iponál meg fogalmam nics hogy ez hogy van .
2015. ápr. 9. 17:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálsz valamit rendelni, és bejelölöd a garanciális levásárlás checkboxot, akkor csak a francia úti telephely tűnik el, tehát azt nem lehet ez esetben. De mondom, ez nem rád vonatkozik, hacsak nem ment valamid tönkre, amit náluk rendeltél és még garanciális.
2015. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott van a konfigurálásnál lent, hogy 1905 Ft az összeszerelés akciósan.
2015. ápr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

oké akkor most 1 olyan kérdésem lenne hogy az ipon nál össze tudom rakatni a gépet amit renelek ? ha igen

hol és mennyitét ? :D

2015. ápr. 9. 17:11
 9/10 A kérdező kommentje:
hol talállom ezt a konfigurációs menüt ?
2015. ápr. 9. 17:12
 10/10 A kérdező kommentje:
oké megvan köszi :)
2015. ápr. 9. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!