Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig Nod32 probaverziót...

Eddig Nod32 probaverziót használtam de kb 3 napja nem akart frissíteni így leszedtem.6x telepítettem fell mert minden telepítés után hibás volt (piros színű) Folyt köv lennt. Mit tegyek, most?

Figyelt kérdés
Ekkor megelégeltem letöltöttem Norton-t...de ez meg nem magyar...most szerintem aktív mivel zöld színű. De szeretném a nod32-őt visszatenni...de hát így vírusírtó nélkül veszélyes netezni. Mi lehetett a gond? Lehet, hogy vmi központi dolog? A Norton jó vírusírtó? Jobb mint a nod?
2010. febr. 19. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A registry-ből is ki kell törölni minden NOD32 bejegyzést, és utána sikerül föltelepíteni.
2010. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A NOD32 is kb annyit ér mintha nem lenne rajta semmi...


Ajánlanám neked inkább az Avast-ot vagy a Comodo IS-t az ingyenesek közül

2010. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
magyar legalább amiket írtál?
2010. febr. 19. 19:33
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem mindenképp magyar nyelvű kéne.
2010. febr. 19. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Az Avast is magyar meg a Comodo IS is. Az utóbbi saját tűzfallal is rendelkezik.
2010. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*magyar
2010. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2010. febr. 19. 20:07
 8/15 anonim ***** válasza:

A hivatalos honlapról töltötted le a NOD próbaverziót? Naponta többször frissiti magát? Innen töltötted le? [link] 30 nap után meg kell venni, mert fizetős. Vagy valami kínai törtet tettél fel? Az nem véd semmit. Egyébként kizárólag jogtiszta Windows-ra telepíthető az eredeti ESET-NOD.

Nekem egy éve ESET Smart Security van a gépemen, azóta nem jutott be semmi.

2010. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj. serialok neked, naponta frissitve. van hogy 3 hetig jo, van hogy csak 2 napig. de fel percig sem tart atirni.

2010. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen onnan töltöttem le a próbaverziót méghozzá a 4.0-sat. Többször is volt már gond de mindig megoldódott. És frissítette magát naponta.

De ilyen még sose volt h piros lett és kiírta telepítse újra...6x raktam fell mindig ez volt. Már kitöröltem a nod online szkenert is.

Akkor se rakta fel. A norton most jónak tűnik...

milyen a norton vírusírtó? Megbízható?

2010. febr. 19. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!