Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy 1,2 GB-s crackelt programo...

Egy 1,2 GB-s crackelt programot hogyan tudok kiírni dvd-re, hogy rendesen működjön majd?

Figyelt kérdés

Reg fájl módosítás és pár fájl cseréje volt ezen esetben a crackelés folyamata. Csak szimplán kipróbáltam,hogy így átraktam pendrive-ra,de persze egy másik gépen nem működött normálisan.... Nem véletlenül kell nyilván feltelepíteni a próbaidős verziót és csak utána kicserélni a fájlokat....


Van valami megoldás? Ha ISO-t készítek belőle megoldja a problémát?



2015. ápr. 10. 15:33
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Egy megoldás van szerintem, ha tudsz belőle portable verziót késziteni (minden beállitással egyetemben).


Vagy a másik gépen feltelepited és ott is crackeled.



Sok sikert.

Üdv.

2015. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ezen a gépen szeretném használni,ahová már eleve feltelepítettem,de a feltelepítés óta marha lassú lett,ezért szeretném valami eszközön tárolni.


Portable verzió? Ez a sima iso fájllá alakítást jelenti vagy egyéb lépések is vannak hozzá?

2015. ápr. 10. 17:09
 3/3 coopper ***** válasza:

Az ISO készitéshez semmi köze sincs.


Általában úgy működik a dolog, hogy program telepités előtt lefuttatsz egy másik progit ami "feljegyzi" a mostani állapotot (fájlok, registry, stb). Telepited a progit (de az előző progit nem zárod be), telepités után után a futó program ujra felméri a gépet, ami a mostani állapotból elkésziti azokat a dolgokat amik a két állapot között változtak (Fájlok, registry, stb), és ebből készit egy portable verzió. EZ a verzió tartalmaz mindent ami kell a programnak (registry illetve fájlok). Igy nem kell telepiteni csak elé kell inditani.


A portable verziót aztán ha akarod kiirhatod ISO-ként is (ennyi köze van az isohoz).


Keress rá googléban és válogass : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!