Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hhogyan lehet a "Heroes of...

Hhogyan lehet a "Heroes of the Storm" nevű játékot telepíteni? Van bétakulcsom, de nem tudom letölteni a Blizzard oldaláról se, holott elvileg ingyene az origin játék.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

a blizzard játékát ne az origine-en keresd, az origin a EA-jé


[link]


jelentkezzbe, aztán majd mondja a többit mit kell csinálni

2015. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem, de ott ráküld egy oldalra, ahol be kell állítani a beta profilt, meg is történt, aztán csak annyit ír ki, hogy oké, készen van. Ez mind azután, hogy rákattintottam a "Beta sign up!"-ra... De ott se letölteni nem tudom, se semmi... az origin-t ugy értettem, hogy az eredeti játékra gondolok :) köszi a választ amugy! :)
2015. ápr. 11. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

ha van már lent az a Blizzardnak a launcherje(ahol tudod indítani a játékokat, hátha ott kell, ha ez nincs fent, akkor töltsdle: [link]


megj.: elég régen volt nálam fel telepítve, többet nem tudok segíteni

2015. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!