Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangkártyánál miként tudom...

Hangkártyánál miként tudom felvenni azt ami éppen szól rajta, ha nincs "What you hear" opció?

Figyelt kérdés

Audacity felvételi lapján sincs "What you hear" opció, csak mikrofon lehetőség, nem szeretném a hangkártya fülhallgató kimenetét és mikrofon bemenetét összekötni egy audiokábellel, más megoldás van a probléma megoldására?

Windows 7 alatt kellene megoldás, valami ingyenes program és lehetőleg lépésenként írjátok le, mit célszerű tenni.



2015. ápr. 11. 19:29
 1/4 donfetibo ***** válasza:

AVS Audio Recorder

vagy van a windowsban hang felvevő

2015. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Windows hangfelvevőnek kellene ezt tudnia és többet tud ilyen téren mint az Audacity?

Milyen opciót keressek?

2015. ápr. 11. 20:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Windows hangrögzítő esetén kizárólag két lehetőségem van: Felvétel indítása, majd felvétel leállítása...

Vezérlőpultban sem tudom átállítani az alapértelmezett felvevő eszközt, mert csak a "mikrofon" választható ki a hangeszközöknél.

2015. ápr. 12. 06:28
 4/4 A kérdező kommentje:
A válaszban szerepelt egyik program sem tudta. További javaslat ami tényleg működik?
2015. máj. 9. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!