Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meset toltok le, milyen...

Meset toltok le, milyen program kell ahhoz, hogy az asztali lejatszom lejatssza?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdo vagyok!

7 ZIP-el fogom kicsomagolni,RAR fajlokat.WINRAR-t mar hasznaltam,de az csak 40 napig volt ingyenes.Kicsomagolas elott kell konvertalnom valamilyen programmal?

A DVD lejatszo nem dvx-es.


2010. febr. 19. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Divx to Dvd progi a kell neked.

Eygszerű és jól működik, igaz így egy lemezre csak egy film megy fel.

Lehet hosszabb távon jól járnál egy USB divx lejátszóval inkább. Már lehet 7-8 ezer körül kapni.

2010. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és kicsomagolás után kell konvertálni.
2010. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket!Letoltottem a linket.Majd holnap leirom,hogy mit sikerult osszehoznom,meg mindig toltom.
2010. febr. 19. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A winrar igaz, hogy csak 40 napig ingyenes, de utána is ugyanúgy működik. Csak be kell zárni azt a kis ablakot amiben a pénzt kéri, vagy a helyi menüből használni.

Ha a 7zipet akarod használni az is ugyanolyan jó. Amit mindkét program csinál: A filmet nem lehet egyben felrakni, mert a tárhelyekre általában 100 megabyte a limit. Ezért a feltöltők a tömörítőprogram segítségével darabokra vágják a filmet. Te tulajdonképpen ezeket a darabokat fogod újra összerakni a tömörítőprogrammal. Két általánosan elterjedt formátum van a rar és a zip. A winrar és a 7zip mindkét formátumot ismeri, tehát itt nem kell konvertálnod.

(Harmadik eset még amikor total commander progival volt darabolva a film. Ezt onnan tudod, hogy a darabokhoz tartozik egy kis méretű crc fájl is. Ezt csak total commander progival tudod újra összerakni, méghozzá úgy, hogy a programban kikeresed a crc fájlt és rákattintasz.)


Az, hogy a kibontás után milyen formátumú filmet kapsz nyilván attól függ mi volt becsomagolva.

Ha DVD formátumban töltöd le nem kell konvertálni. Ha avi vagy más formátum akkor már fent leírták mit kell vele csinálni.

2010. febr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az utolso valaszolonak is a segitseget,igy mar tisztabban latom a dolgokat.

Letoltottem a meset,probaltam kicsomagolni a 7ZIP-el,de kiirta,hogy hibas a jelszo,probaltam a WINRARt,(becsuktam a fizetos ablakot)hogy melyik csomagolta ki fogalmam sincs:)AVI VIDEO FILE 699 MB.A Windows Media Player nem jatssza le,sem az Adobe Reader 9.Az elozo aerobicot,amit mar regebben letoltottem azt lejatssza.Hogyan tovabb?

Kulfoldon elunk es szeretnem,ha magyar meset nezne a kislanyom.


Koszonom!!

2010. febr. 20. 03:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha gépen szeretnéd nézni használd ezt KmPlayer>>> [link]

Ez portable változat, csak kicsomagolod pl programfiles-ba. A mappában lévő kmplyaer.exe-t küldöd az asztalra. Megnyitva azt és betöltve a videót, le kell tudni játszania. Társíthatod is a fájlokat, ha akarod, utána alapból a KmP fogja megnyitni azt, amit társítottál. Talán ez kényelmesebb.

Mivel a lejátszód nem DivX képes ezért konvertálnod kell az avi-t dvd videoba. Ez a dvdflick feliratokkal is elbánik, idővel ez jól jöhet, bár a divxtodvd is jó program, csak a feliretokat nem kezeli....

Utána ki kell írni dvd-video formátumban a konvertált anyag video_ts mappáját lemezre és nézheted is. Író programod milyen van? Igen könnyen kezelhető [link]

2010. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az AVI lejátszása attól függ hogyan van "kódolva" (bocs, jobb szó nem jut eszembe). Valamit lejátszik a mediaplayer magától valamit meg csak akkor, ha kodeket telepítesz hozzá. Ajánlom a K-Lite Codec Pack telepítését (ingyenes), azzal majdnem mindent le lehet játszani.

Másik - szerintem jobb megoldás, hogy a media player használata helyett letöltöd az ingyenes vlc media player nevű programot (van magyar verzió is). Ezt telepíted és ezt használod. Ez a lejátszó ugyanis kodek nélkül is képes mindent lejátszani, én is ezt használom, eddig mindent megnyitott.

A telepítésénél célszerű arra figyelni, hogy a Mozilla bővítmény sor elől vedd ki a pipát, mert nekem elrontotta az onlie tv nézést.

2010. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom közbe más is írt, szóval az előző helyett 01:51 voltam, bár ez a %-ból látszik. :)
2010. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kibontasnal hibat talalt a part8 crc linkbe vagy hibas a jelszo?Ezt irta ki.Mar tobbszor letoltottem a 8-s reszt.Nekem nincs ekezetem es a jelszo:"szepseg" Az e betun nincs vesszo.Lehet,hogy ez a gond?(Szepseg es szornyeteg)

Valojaban a dvd lejatszoban szeretnenk nezni,csak kiprobaltam,hogy a gepen tudom-e nezni.Le fogom tolteni a VLC Media Playert.A k-Lite Codec Pack le van toltve.Mindennel fogok probalkozni amit irtatok.En is Online-on szoktam nezni a filmeket!

Nagyon szepen koszonom az eddigi segitsegeteket!!

2010. febr. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!