Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez? 1-2 éve letöltött...

Mi lehet ez? 1-2 éve letöltöttem egy játékot, és most nem találom. FPS játék, a grafikája képregényszerű, fekete fehér.

Figyelt kérdés
Az origo szoftverbazis.hu -n találtam régen, olyan 400 MB körül lehetett, teljes verziós játék. A lényege, hogy fel kell szedni valamilyen színű tubust(kék, zöld, piros), és annak a tartalmát kilőni, és ha pirosat lősz, gyorsabban mész, ha kéket odaragadsz, stb. Mi lehetett a játék neve?
2010. febr. 19. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
senki nem tudja?
2010. febr. 19. 22:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekete-fehér játékban hogy lehet kék, zöld, piros tubusokat kilőni? ez nekem magas :) Sajnos nem tudom amúgy mi lehet ez.
2010. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a grafikai alap volt fekete fehér, mint egy képregény, fekete kontúrokkal megrajzolva, és csak ahova lőttél, ott szineződött be pirosra/kékre stb.
2010. febr. 19. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre Gondolsz?

[link]

2010. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ez az a játék, nagyon köszönöm, hogy segítettél!
2010. febr. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!