Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá mód, hogy OSX-et pc-re...

Van rá mód, hogy OSX-et pc-re úgy rakj fel, hogy nincs a közelben Mac?

Figyelt kérdés
Tudom, csúnya dolog... Csak egy testdrive lenne, hogy mit mutat viszonylag kis hardveren (Haswell Pentium). Most ne menjünk bele, mennyit kell vesződni kextekkel meg ilyesmi, régebben elég sokat olvasgattam utána, és itt adtam föl, hogy nem találok olyan módszert, amihez nem kell előbb sokszázezerért megvenni a mostani, 60k körüli hardverem 4-5-szörösét, közte csomó olyan részegységet, ami úgyis van... :P
2015. ápr. 12. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
van rá mód keres magyar torrent oldalakon az hiszem a leopard az működik.
2015. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
VirtualBox-al megoldható. (virtuális PC fut a windowson belül) Épp a hetekben próbálgattam a programot és nem olyan bonyolult, + vannak fórumok segítségkérésre. Azon lehet futtatni OSX-et [link]
2015. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Azt még le akartam írni, hogy erőforrásigényes az alkalmazás. Nem is tudom az a processzor miként kezelné. Személy szerint olyankor a saját rendszeremen kikapcsolok mindent amit lehet és a vendég rendszernek rendelek alá mindent. De nálam ez egy gombnyomás. És a többi..
2015. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!