Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Ráraktam nokia lumia 520...

SOS! Ráraktam nokia lumia 520 telefonomra a win10et windows insiderrel de nem tetszik mert lassú meg tele van hibával és vissza szeretném állítani. Valaki segítene hogy kell?

Figyelt kérdés
Vagy mit kéne letölteni hogy visszaálljon

2015. ápr. 12. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik egy recovery program, amivel elméletileg vissza lehet állítani.

Azt nem értem, hogy mi a fenének tettél fel egy erősen béta oprendszert, amikor ennyire nem értesz hozzá.

2015. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt írja ki hogy sikerült letölteni de megnyitni nem..(8018830f) hibával...Neked ez nem jelentkezett? Vagy meg tudtad oldani?
2015. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia engem az érdekelne hogy hogy raktad rá mert nekem nem megy.. :(
2015. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Üdv! Inkább nem mondom el hogy raktam rá mert még igen erősen sok hiba van benne. Nem akarom hogy bárkinek a telefon elcsesződése miatt legyek a felelős. De ha ennyire érdekel és megfontoltad hogy biztosan akarsz e egy teljesen lelassult félig angol félig magyar állandóan összeomló rendszeret ami tele van hibával akkor írj rám privátba!
2015. ápr. 23. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!