Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam Postal 2-ben kedden...

Varga Áron kérdése:

Elakadtam Postal 2-ben kedden (technikai gondok) Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Az van, hogy amikor bemennék a könyvtárba, van a szokásos töltés, és utána kilép a játék azzal hogy if you don't have directx 8.1b or later installed, then postal 2 tech support won't be work. (vagy ilyesmi) A gond az hogy van directx 9.0 azt hiszem. Neten rákerestem erre, de magyarul semmit, angolul semmi hasznosat nem találtam. Valaki tudja mi lehet a baj?


a gépem:Wndows vista buisness (service pack 2), proci: intel pentium DUAL CPU E2140 @1.60GHz 1.60 GHz, 32 bites oprendszer, 2 GB ram.



#könyvtár #hiba #crash #Postal 2 #nem postal 3 #vagy postal classic
2015. ápr. 13. 17:53
 1/2 xyasdd ***** válasza:
Nem árt azért mégis feltenni egy directx et, esetleg pont olyat amit kér. Tegyél fel egy másik postal 2 öt, esetleg ugyanezt leszeded-felteszed. probáld meg Patch elni a játékot persze crackel eggyüt :) Oprendszer nincs teli virussal? Esetleg probáld ki a jolbevált XP n. a Játék egyébként nagyon jó imádtam nagyon, fölleg amikor feltettem a Nude skint lol :)
2015. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megvan. Megoldottam. Mielőtt elindítom berakom openGl-be.
2015. ápr. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!