Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet a utorrentben...

Miért nem lehet a utorrentben kikapcsolni az ellenőrzést?

Figyelt kérdés
Régebben kilehetet, de most nem találok olyan funkciót amiben kilehetne kapcsolni, azért zavaró, mert eléggé betudja lassítani a gépemet, és amikor régebben kitudtam kapcsolni az ellenőrzést semmi baja se lett a torrentnek.
2015. ápr. 14. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Torrent hozzáadásakor van olyan opció, hogy egyből seedbe álljon be, ilyenkor nincs ellenőrzés.


Más esetben muszáj ellenőrizni, egy félbehagyott letöltést nem tudsz úgy folytatni, hogy nem tudja a program hogy melyik szelet hiányzik és melyik nem.

2015. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát de egy régebbi utorrent verzióból kitudtam kapcsolni az ellenőrzést és bekapcsolás után ment tovább rendesen és hibátlanul leszedte. Ezért nem értem minek kellett kivenni ezt az opciót ami annak idején jól működött.
2015. ápr. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!