Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy TOSHIBA SATELLITE...

Van egy TOSHIBA SATELLITE L50-B PSKTWE-00U00DG6 laptopom Intel HD graphics videókártyával. Nem tudom frissíteni a drivert, mert hibára fut. Melyik verziót telepítsem?

Figyelt kérdés
Hibaüzenet: ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt követelményeknek. Vagy el sem indul a driver telepítés. Win 7-em van 64 bites.

2015. ápr. 14. 20:01
 1/3 kvcsemmanuel ***** válasza:

[link]


Tessek itt van a driver letoltod es betelepitted.Sok sikert.

2015. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
innen szedtem a drivereket, amikkel gond volt. közben sikerült a driver max-al frissíteni végre (korábban a driver checker sem talált olyat amit engedte volna telepíteni). most olyan gond van, hogy miután feltelepítem a kijelző nagyon sötét lesz és a intel grafikus vezérlőben sem tudom normálisan beállítani. ha nincs fenn driver(tehát szabványos vga grafikus adapterként látja a windows) , akkor jó a megjelenítés csak hát akkor meg olyan mint ha nem is lenne videókártya...
2015. ápr. 16. 09:45
 3/3 kvcsemmanuel ***** válasza:

Lehet az hogy Win. 32 bit-re toltotted le a driver. Hat szerintem az volna a megoldas ha nem fog menni a 64 bit-es driverelakkor letoltod a Toshiba.hu-rol vagy com-rol a fontos drivereket ( chipset,hang kartya, LAN,WI-FI,VIDEO stb,stb tehat az amit hasznalsz es fontos) a D particiora ujra telepiteni a Windows-t es utana ra telepitted kezileg a drivereket.

De nagy figyele a letolteskor mert ott ki kell valasztani az operatios rendszert Win 7/8/Vista Xp 32 vagy 64 bit.

Sok sikert.

2015. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!