Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amiben...

Van olyan program amiben logikusan gondolkodó, egymással kommunikáló önálló, mesterséges intelligencia van?

Figyelt kérdés

A lehető legösszetettebbre vagyok kíváncsi.

Az "olyan annak mondható de mégsem igazán az" dolgokra nem vagyok kíváncsi.


2015. ápr. 15. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van akkor sem elérhető számunkra.. szóval nincs
2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézd el, de most teleszel az egyik mesterséges int.: [link]
2015. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos még nincs. Legalább is a Deap Mind projekt-et a google felvásárolta, de sikeres eredményekről nem beszélnek. Engem is érdekel várom, hogy mikor jelenik meg az AI. Feltehetően nagy érdeklődés fogja majd övezni a fejlesztőket és a sikeres projektet. Raymond Kurzweil számításaiban 2045-re teszi az AI megjelenését, erről már olvashatsz. Párhuzamosan a biológia és orvostudományi téren is sok új eredmény van - az agykutatásba egyre több kutató lát sikereket és eredményt, folynak keményen a tudományos vizsgálatok, egy friss magyar eredmény is született - ennek is utána lehet olvasni.
2015. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, erre a válasz nem fog tetszeni.


VAN ilyen program, amely logikusan gondolkodó ágensekből tehető össze, azok egymással kommunikálnak, információt cserélnek, mesterséges intelligencia van bennük. Sőt te magad is fejleszthetsz ilyeneket mondjuk AgentSpeak(L) nyelven amely egy KQML variáns, de szerintem te nem épp egy ilyen programra gondoltál.. Az összetettsége és a racionalitás mértéke csak attól függ, mennyire írod meg összetettnek és racionálisnak.


Amire te gondolhatsz, az inkább az emberi módon gondolkodó mesterséges intelligencia, amelytől még nagyon-nagyon messze állunk.

2015. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!