Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy PDF formátumú fájl hogy...

Egy PDF formátumú fájl hogy lehetne másolni szövegként?

Figyelt kérdés
Van egy portugál nyelvű PDF formátumú könyvem,lekellene fordítani magyarra vagy angolra,de a szöveget csak képként akarja menteni,nekem meg szövegként kellene hogy letudjam fordítani,Adobe Readert használok,hogyan lehetne megoldani,hogy a szöveget kitudjam másolni?

2015. ápr. 16. 11:45
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ha képként akarja menteni, az valószínűleg azért van, mert az valójában egy kép a szövegről és nem a szöveg.

OCR programot rá lehet engedni esetleg, ami felismeri a karaktereket, de sajnos ezek a programok nem tökéletesek, így mindig kell utómunkát végezni.

2015. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foxit Readerrel lehet. Van egy fényképezőgép ikon a menűben, kijelölöd a szöveget, aztán formázás nélküli szövegként be tudod másolni a szövegszerkesztőbe. Egy az egyben Prinscreen-nel lehet a Paintba.
2015. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 donfetibo ***** válasza:
Próbáld meg Adobe Acrobattal, nem tudom, hogy még létezik-e de azzal szoktam azelőtt ki másolni a szöveget a Readerből!!!☺☻
2015. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek,megpróbálom.
2015. ápr. 16. 14:44
 5/5 tabaki ***** válasza:
Szerintem is az a valószínű, hogy tényleg kép, de ha esetleg mégsem, olvasd be LibreOffice-szal.
2015. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!