Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast vírusirtónak hol...

Az Avast vírusirtónak hol lehet megnézni a karantén tartalmát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A kezelő felületen katt a ládikára.
2010. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. febr. 20. 19:32
 3/7 Palotás Imre ***** válasza:
100%
Azóta eltelt 3 év. Ládika már nincs. Viszont a világ leghülyébb helyére dugták el. A baloldali menübe van egy grafikonra emlékeztető ikon. Ez megnyitja a saját statisztika nevű lapot. És itt a bal oldalon az "összetevő állapot" szövegre kattintva érhető el egyebek mellett a karantén tartalma is.
2014. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Palotás Imre ***** válasza:
pardon. A baloldali menüben
2014. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
88%
Igazság szerint rosszul tudod, mert van egy sokkal kézenfekvőbb módja is. Megnyitod az avastot, és ott van alul rögtön: Karantén (vírustároló)
2014. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Palotás Imre ***** válasza:
100%
5-ös: Igazad van, köszönöm. De azért lehettél volna pontosabb is a megfogalmazásodban. Ugyanis, ha megnyitom az Avastot, akkor nem rögtön van ott. Legalábbis nem minden esetben. Nekem például elsőre a baloldali menü 'Állapot' pontja ugrott fel, és ott nem volt. Viszont, ha a baloldali menüből a 'Keresés' gombot választottam, akkor valóban megtaláltam alul a Karantént. És így valóban egyszerűbb, mint ahogy én elértem. Szóval kösz még egyszer.
2014. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
statisztika>karantén
2014. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!