Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan Térkép Programot keresek...

Olyan Térkép Programot keresek amivel be tudom hatáolni egy személy tartózkodási helyét telefonszám alapján tudtok olyan számítógépes térkép szoftver nevet javasolni ha ez nem illegális?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 15:06
 1/6 BlackSword ***** válasza:
0%
Mi van, nem bízol a párodban??? Egyébként van ilyen program, de nem neked...
2015. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
De ez illegális! Ehhez nagyon fejlett, csak titkosszolgálatoknál lévő kémprogramok képesek, illetve a szolgáltató tudja a cellainformációk alapján.
2015. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sajna idehaza nincs ilyen,kerestem én is. :( Pedig külföldön több szolgáltató is kínál ilyen appokat. Persze csak ha a másik fél is engedélyezi!


[link]


[link]

2015. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
De, illegális. Felejtsd el. Mit szólnál hozzá, ha legális lenne, és a telemarketing úgy működne, hogy követnek az utcán? :D
2015. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tengor ***** válasza:

Olyan szoftvert, ami telefonszám alapján dolgozik nem fogsz találni. A szolgáltatók a rendőrséggel kooperálva ki tudnak nyerni ilyen infókat, de ezt akárkinek nem adják ki.

Más alapon működőek vannak, ingyenesek is (#3 nem tudom miről ír). Androidon pl a Google Koordináták ingyenes lehetőséget biztosít erre. Ez fiókhoz kapcsolódóan osztja meg a helyet és csak akkor, ha a "célpont" bekapcsolta a szoftvert és neked személy szerint engedélyezte, hogy a telefon megossza veled a pozícióját. Ez nem illegális, ha a célpont engedélyezi és nem te kapcsolod be a gyereked / barátnőd tudta nélkül.

2015. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Telefonszám alapján nem mert illegális.Amennyiben ismerős családtag.... aki ebben benne van annak lehetséges egy kis + pénzért. [link]

Számos nyomkövetés létezik de mind telepítős (ezzel beleegyezős)pl. a samsungnál Samsung Dive, az almásnál Find My iPhone,és a winphonennál is van nyomkövetés.

[link]

2015. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!