Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek ilyen vonatos játék?

Ismertek ilyen vonatos játék?

Figyelt kérdés

Olyan játékot keresek, ami online, böngészőben futtatható, és olyan, mint a Skyrama repülős. Tehát regisztrálsz, és lesz egy saját profilod, ahol gyűjtögethetsz, csak repülők helyett vonatokat lehet benne irányítgatni, hogy hova menjenek, meg pénzt gyűjteni, utasokat elvinni stb..


Már napok óta bújom a netet, de nem találtam hasonlót, csak kis egyszerű vonatos flash-játékokat.



2015. ápr. 17. 14:30
 1/5 anonim válasza:
TrainStation? [link]
2015. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az egyet megtaláltam én is, ilyesmire gondoltam, csak ez valamiért nem jött be - talán a grafika és az egyszerű játékmenet miatt.
2015. ápr. 17. 15:02
 3/5 Gergő Petrányi válasza:
StellwerkSim
2015. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergő Petrányi válasza:
2015. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a Stehlwerk-es játék-tippet, de sajnos nem tudok németül, csak angolul. Megnéztem képek alapján, nem is baj, mert nem látszanak a vonatok, hanem ilyen vezérlőpult szerű cucc. Azért köszi neked is.


Viszont találtam egyet: [link]


Ez a legjobb, amit találtam, ilyesmire gondoltam játékmenetileg. Igaz, a vonatok és azok mozgása nem a legszebbek benne, de a gazdasági mechanizmusa jó lett.

2015. ápr. 18. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!