Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Definition Update for Windows...

Definition Update for Windows Defender. Mi ez és miért kapom kb. minden negyedik nap?

Figyelt kérdés

[link]

Windows 7 x64 Ultimate

Oké, tudom, hogy a windows defenderhez vírusdefiníciós adatbázis. De ha magyar windows-om van, akkor miért is kapom angolul ezeket?? Amikor rámegyek bármelyik mellékelt linkre, ez jön csak be:

[link]

Már vagy 5 hónapja kapom ezeket(7 hónapos a windows), minden héten minimum kettőt. És érdekes, hogy ezelőtt is voltak windows heteim, és mindig csak havonta egyszer kaptam EGY magyar leírású frissítést... és az is érdekes, hogy ezt az egy darabot most is szoktam kapni az angolok mellé:D

Ha bemegyek a defenderbe egyébként, akkor az ezek által letöltött adatbázis-verzió van kiírva.


2015. ápr. 17. 15:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!