Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben egyéni számformátumba...

Excelben egyéni számformátumban vannak adataim és ábrázolásánál a tengelyt nem tudom formázni. Tipp?

Figyelt kérdés
Tehát az én adataim egyéni formátumban vannak másodpercben [mm], ez kellene az ábrázoláshoz. Ábrázolás után viszont a tengelybeállításoknál nem tudom beállítani a minimumot, maximumot mert teljesen más számokat ad ki, mint amilyenek nekem vannak, pl nekem 1300 a max, excel szerint meg 0,018. Így az egyenes egyenlete is rossz. Próbáltam már más formátumra hozni, ekkor lenullázódik minden adat, próbáltam az értékeket is átmásolni és gondoltam majd azt átállítom, de ott is teljesen más értékeket illesztett be. Van valakinek tippje, hogy hogyan lehetne megoldani ezt?

2015. ápr. 19. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!