Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows mellé programokat a...

Windows mellé programokat a DVD-re! De hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv.

Szeretnék készíteni 1 azaz egy telepítő lemezt amin rajta lenne a windows, programok, driverek és minden ami kell.

Hogyan lehetne ezt megvalósítani hogy bootoljon is és minden frankó legyen?



2015. ápr. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

két külön DVD-re írd ki(pl. CDBurnerXP)

az egyikre a windowst, a másikra a programokat, meg ami kell(de ez felesleges, mert akkor az új verziókra vagy frissítesz miután feltelepítetted, vagy letöltöd a netről)

2015. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze előbb utóbb elavul a dolog. Na jó akkor lesz két lemez. Egy olyan kérdés még hogy ha csak simán dvd másolásra megyek akkor fog bootolni igaz?
2015. ápr. 19. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

piszkosul régen használtam már cd/dvd -t


de elvileg csak ennyi:


https://www.youtube.com/watch?v=sLcE7wnrYGw


https://www.youtube.com/watch?v=9WchHzNrwck

2015. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


ISO kezelő programokkal (Poweriso, Ultraiso) megnyitva a windows telepitő iso-t, bele tudod tenni, egy bizonyos határig, (a DVD méret határáig), akár külön mappákba is a drivereket és a programokat is (természetesen ezek nem települnek fel a window-zal együtt telepitéskor, ezeket telepités után külön fel kell telepiteni, úgy a drivereket mint a programokat), de egy DVD-n lesz minden (természetesen csak akkor ha méretügyileg ráfér minden a DVD-re)


Sok sikert.

üDv.



Sok sikert.

Üdv.

2015. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre gondoltam. Vettem dupla rétegűt szóval minden ráfér. Köszi :)
2015. ápr. 19. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!