Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox 3.6 -al nem kompatibil...

Firefox 3.6 -al nem kompatibilis az IE TAB kiegészítő, van más ilyen kiegészítő?

Figyelt kérdés

3.5 ös firefoxom volt és volt egy IE TAb kiegészítő amivel IE motorral lehetett oldalakat megnyitni,

frissítettem 3.6 ra és Ez a kiegészítő nem kompatibilis vele. A mozzilla add-ons oldalon azt írja pedig hogy 3.0 tól 3.6 a ig.

Van más ilyen kiegészítő?

vagy várjak míg frissítik azt, hogy kompatibilis legyen?


2010. febr. 20. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ez az, hasonló gondom van a Firefox 3.6-tal. Várj néhány napot, frissiteni fogják. Máskor is volt ilyen.
2010. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem ezzel se megy, összeomlik a Firefox. Más nincs igaz?
2010. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg megy vele jól. De ha nem tudod ezt használni, akkor ott az IETester progi, igaz nem egy kattintásra tudsz váltani de az is nagyon jó, ha esetleg nem ismernéd.
2010. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kompatibilis vele, maximum problémázik a version check miatt... arra meg ott van az MRtools...
2010. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!