Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az OneDrive-...

Mi a véleményetek az OneDrive-ról?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok róla? Van ennél jobb?
2015. ápr. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

jobb? eddig még nem találtam, esetleg a google drive

nekem tetszik, főleg hogy szinkronizálhatom a windows phone-al

30GB-om van ha jól tudom, de kb. alig csináltam valamit(15GB az alap)


van esetleg 1-2 dolog ami nem igazán tetszik(meg nem tudom mondani most melyik) nekem, de nem használom olyan sűrűn hogy "nagyon" zavarjon

2015. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Google Drive jobb, funkcióit, tekíntve szerintem, de a OneDrive meg 2x annyi tárhelyet ad.. szal ha csak feltöltögetsz pár dolgot, akkor a onedrive.
2015. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó az ondrive 30GB tárhely ami egy forintodba nem kerül.

Emellett megoszthatsz bármit bárkivel.

Szemben a Gdrive-val

Egyik ismerősömmel megosztottam egy filmet. és a tartalom pár órán belül elérhetetlenné vált. namost az OnDrive-nál nincs ilyen szigórú szűrés a tartalmat illetően úgyhogy én inkább azt használom

2015. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mega (pont) co (pont) nz Legalábbis nekem jobban bevált. (50GB ingyen!)

Tekintettel arra, hogy androidos telefont használok és linux fut a gépeken így a onedrive meglehetősen távol maradt tőlem. Az egyébként sem tetszene, hogy annyira beépül az oprendszerbe (windows).


nálam a rangsor valahogy így néz ki:

1: Mega 50GB

2: Google Drive 15GB

3: dropbox <- régebben ezt használtam, de ma már van nála jobb


egyébként ha rákeresel a neten rengeteg felhő alapú tárhely van és a tesztek és összehasonlítások alapján a többség jobban szerepelt mint a onedrive. (persze ennek az is lehet az oka, hogy egy részük a szolgáltatás indulásakor készült, mikor még igencsak gyerekcipőben járt)

Én talán egyszer próbáltam, de valahogy nem nyert meg. Annak ellenére, hogy már linuxra is van kliens!


Én azt javaslom, próbáld ki őket annak függvényében, hogy számodra mire van szükség. Nekem pl egy konzolos kliensre volt szükségem ami automatizáltan tud feltölteni a szerverről fájlokat és ssh-n tudom irányítani, továbbá hatalmas tárhely kellett és ingyen. Ezért választottam ezt.

2015. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van egy lista

2015. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!