Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tönkrement a laptopom?

Tönkrement a laptopom?

Figyelt kérdés
azt irja ki újraindításnál, hogy sérült a rendszerindításhoz nélkülözhetetlen D:/windows/system32/drivers/ACPI.sys fájl. még ha el is vesznek az adataim, annyi baj legyen....lehet újratelepíteni, vagy hazavágta egy vírus az egészet? segítsetek légyszi, nő vagyok, nem értek hozzá annyira
2015. ápr. 22. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

csak egy fájl sérült nem a géped

Valószinűleg újra lehet telepiteni de ha kellenek az adataid akkor Windows újratelepités előtt vidd el, hogy a vinyóról átmentsék az adataidat DVD -re vagy pendrivra vagy másik vinyóra

2015. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, megmentettél egy álmatlan éjszakától ! amugy mi okozza ezt? újraindítás előtt nem volt baja, épp ma futtattam virusirtot, nem jelzett fenyegetést.... egy ismerősöm szerintem meg tudja csinálni, telepítőlemez kell hozzá és ennyi?
2015. ápr. 23. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

F8 csökkentett módban visszaállítási pont...

[link]

2015. ápr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen telepítővel javítható. Az adataid meg tartsd külön partíción!!!
2015. ápr. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az adataid meg tartsd külön partíción!!!"


és töltsd fel pl.: OneDrive-ra vagy Google Drive-ra, a fontos adatokat nem egy helyen kell tárolni :)

2015. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tengor ***** válasza:

Az adatok kimentését ne pendrive-ra csináld! Ha DVD-re készíted, akkor is legalább két példányban!

Mielőtt újra teszed egy HDSentinellel érdemes ránézni a winyóra, hogy használható-e még. A rendszer fájlok nem szoktak csak úgy megsérülni, hacsak nem a HDD a hibás.

2015. ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! az ismerősöm majd biztos tudja....de mégis hogy mentsem le az adataimat, ha egyszer nem indul el a rendszer? bocsi hogy itt értetlenkedek. egyébként szerintem vírus volt, a tegnapi nap 10mpként kattogott a fenyegetés észlelése kisablak, ábárhova kattintottam reklámablak ugrott fel... gondoltam elavult a vírusírtóm, le akartam törölni hogy újratelepítsem. uninstallálás után újraindítottam és akkor már nem indult el.
2015. ápr. 23. 09:18
 8/8 Tengor ***** válasza:
Live oprendszerrel lehet, de majd ismerős remélhetőleg ezt is tudja.
2015. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!