Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek boldogulna agépem...

Szerintetek boldogulna agépem a GTA 5-tel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hozzáértők segítségét szeretném kérni. Gondolkodom, hogy megvegyem-e a GTA5-öt, de nem tudom, hogy van-e esélyem élvezhetően játszani vele. Tehát érdemes-e megvennem. A gépem egy Lenovo Ideapad Y500-as laptop. A spec.: I5 3230M, 8 GB RAM, Geforce GT 650M SLI.



2015. ápr. 24. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vinnie kéne, én azt tanácsolom, hogy töltsd le a tört változatot, és ha megy normálisan akkor vedd meg. Én desktopon gigabyte gt 630-al full minimumon tudok vele játszani, a te kártyád tuti elviszi normálisan.
2015. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Laptopra semmiképp nem venném meg.
2015. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a tört verziót, de nem tudom működésre bírni, indításnál hibát dob fel és egyszerűen nem indul. Rákerestem a hibára és egy rakás embernél ugyan ez van. Úgyhogy szerintem a tört verzióval van valami gubanc. Jó lenne biztosra tudni, hogy az eredeti verzió is produkál-e hibákat, vagy tényleg csak a törés a rossz. De az is lehet, hogy várok még, amíg a Rockstar hegeszt még egy kicsit a játékon.
2015. ápr. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!