Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítés a...

Windows újratelepítés a fájlok meghagyásával?

Figyelt kérdés
Windows 7 volt fent, de már megérett az újratelepítésre. Úgy döntöttem ,hogy kipróbálom a Windows 8.1-et. Fel is raktam úgy ,hogy mindent töröltem. Úgy szoktam ,hogy amin a windows van partició oda csak a drivereket rakom, másik particióra meg a dokumentumokat, játékokat. Általában wowozni szoktam, fel is raktam, de a win 7-hez képest kb 20 fps droppot vettem észre (nem tudom miért fórumokon játékostársaim azt írták nekik több fps lett). Na mindegy, szóval vissza akarom rakni a win 7-et, de úgy hogy csak a windows particióját formázom, hogy ne keljen újra 40 gigát letöltögetnem. Ez működik? Nem lesz problem a programok futtatásával ami a meghagyott partición van?

2015. ápr. 25. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ha telepítés után felraksz minden drivert és directx meg vc redist és más dolgot is ami kell a programhoz akkor működhet kivéve ha olyan program aminek benne kell lennie a regisztrációs adatbázisban(van ilyen) Azt muszáj lesz újratelepítened. Én a játékaimat sose telepítem újra van amelyik már 5 éve a gépen van és már vagy 3-4 szer újraraktam a rendszert és tökéletesen működik mindegyik.
2015. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ!
2015. ápr. 25. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!