Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a Win 8.1-es...

Ha újratelepítem a Win 8.1-es laptopomat akkor vissza kerül a régi sima Win 8-as op. Rendszer?

Figyelt kérdés
A laptopomon gyárilag windows 8 volt, de az idők során átfrissítettem hivatalosan 8.1-re és ha most újratelepíteném a rendszert a gyári windows 8-ra települne vissza, vagy windows 8.1-re.

2015. ápr. 25. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Windows 8 telepítőlemezt használsz, 8 fog települni. Ha kaptál új kulcsot 8.1-hez, nem csak egyszerű update volt (de szerintem csak 7->8-ért járt új), akkor Microsoft szerveréről töltsd le a 8.1-et és eleve azt tedd fel.
2015. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi telepítő lemezt, a laptopon amit vettem alapból win 8 volt fönn és amikor megjelent a win 8.1 az áruházból át frissítettem.
2015. ápr. 26. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azt csak telepítő lemezröl fogod tudni visszarakni(win8).Felesleges telepíteni a win8-ast mert egy idö utánn automatikussan frissít win8.1-re.Ja és ha már egyszer frissítetted win8.1-re akkor annak annyi.Vissza már nem tudod álítani csak ha csináltál komplett recorvery lemezt tehát telies mentést a gépedröl.
2015. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen telepítő lemezet? nincs semien telepítő lemez, szimplán csak a laptopom merevlemezére van "ráégetve" a windows 8, és ha azt az opciót választom a gépházba a jelenlegi win 8.1-es rendszeremnél hogy a windows újratelepítése akkor a régi 8-as kerül vissza ami a laptop vásárlásakor volt rajta a gépen, vagy a windwos 8.1 amire később frissítettem át.
2015. máj. 9. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Letöltes valahonnan egy win8-ast de csak simát(nem win8pro.stb..)és azt telepíted fel.Hiába teszel fel Win8.1-et mert úgysem fogja elfogadni a géped míg a bios-ban ki nem kikapcsolod a sorozatszám kiosztást.A gépedben ami volt Win8 annak már úgyis annyi,hogy felraktad rá a win8.1-et.
2015. máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemértem :D és ha csak simmán rámegyek a gépházban lévő újratelepítésre, mert csak az a célom?
2015. máj. 10. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos Win8.1 fog települni ha nem ütközik hibába.
2015. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hibába?:D
2015. máj. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!