Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnét tudom hogy a laptopon...

Mr. Idegen kérdése:

Honnét tudom hogy a laptopon lehet-e játszani? Jó játékokat.

Figyelt kérdés
Pl.: infók, egyebek
2010. febr. 21. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Onnan hogy kipróbálod.
2010. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl.: infók, egyebek>

mond meg a márkát PL

vagy tedd fel az Everest nevű progit az mindent kiir mindenről

annak alapján válassz játékot

2010. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Idióta kérdés. Nézd meg miből van a géped (nem a műanyagra gondolok) Hanem h milyen videokártya mennyi memória?? Meg megnézed a játék igényeit. Hányéves vagy??:D
2010. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kössz, amúgy 2
2010. febr. 21. 21:07
 5/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 21. 21:08
 6/10 A kérdező kommentje:
acer Aspire 3680
2010. febr. 21. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:

ha erre gondolsz:

[link]

akkor sztem ne vedd meg mert ez egy darab kaki, nincsen benn egy normális videókártya, a processzor túl gyenge, kevés benne a ram, ami van is benne az is lassú. Nem a legjobb választás, fizess még pár deaákkal többet és akkor már tudsz venni normális laptopokat.nekem például egy MSI vr630x-51HU tipusú laptopom van. most lesz egy éves. Amikor vettem akkor volt 115 ezer. Ami rosszat tudnék mondani róla az max annyi, hogy gyári hibás volt benne a memória, de tök mindeggy volt mert amúgyis bővetettem 4 gigára. Emelett még a ventillátor száll el fél évenként, de azt kicserélik garisan. Más negatívumot nem tudok mondani, nekem nagyon bevált. Főleg amióta elszált az asztali gép(nyár vége), ezt nyüstölöm és pár jópár játékot kipróbáltam rajta amit elvileg nem kéne elbírnia 2 GHz-s procijával, DE van benne egy msi által fejlesztett kis turbózás amivel még a sims 3 is aminek 2.4 vagy 2.6 GHz-es proci a minimum futott rajta akadás nélkül, és nem minimum grafikán. Szóval szerintem vegyél inkább MSI-t, mert eddig én negatívumként csak a ventillátort halottam mástól, és mert játékokra sztem az MSI az eggyik legjobb választható laptop.

2010. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ez úgy kaptam, céges. De akarok venni egy jobbat, ASUS-ban DELL-ben gondolkodom. Még nem döntöttem el, de elösször feltuningolom a PC-ém.
2010. febr. 21. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyik kérdésben elhangzott egy nagy igazság

Iroda= IBM (lenovo)

Játék = ASUS

Hibrid\multimédia = Dell

Ez alapján válassz.

2010. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz.
2010. febr. 22. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!