Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valódi, igazi videojav...

Létezik valódi, igazi videojavító program?

Figyelt kérdés
Ami kifejezetten valódi, azaz javit. Mert szerkesztőket ajánlgatnak, de azok szerkesztők. Keresgéltem, ezt találtam volna: vReveal Premium 3.2.0, de ebben sem vagyok biztos. Ismeri valaki, netán más javaslatok??

#Videojavitó
2015. ápr. 26. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet utólag javítani sem a videók, sem a képek minőségét.
2015. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A videoszerkesztők többsége valamilyen javításra jó, de én olyat keresek, ami csak javit.

vReveal Premium v.3.2.0.13029-ról ezt olvastam, durva forditásssal:

A Nvidia Cuda technológia megvalósításához a hatalom párhuzamos számítási a GPU, vReveal gyorsan megszünteti jitter, sötétség, zaj és az elmosódást a fogyasztói video. Van is egy funkciója 2xResolution, amelynek célja, hogy javítsa a felbontása videó, de csak akkor, ha az eredeti nem haladja meg a 288 pixel függőlegesen. A program képes megtisztítani a zaj, remegés, hogy távolítsa, felvilágosítani, javítja a kontrasztot, hogy növelje a telítettség.



vReveal Premium v.3.2.0.13029 szoftver termék célja, hogy távolítsa el a stressz a szeme amatőr videó, amit nem mindig lehet megtekinteni a minőségi formában. A program nem igényel sok tapasztalatot és a felhasználói ismeretek. Kezelésére rossz minőségű videókat vReveal automatikus szerint az előzetes felhasználói beállítások, ami arra utal, hogy vezessenek be, az úton, a programitself. A vReveal érhet el jó minőségű, még a "rossz" videók downloadedfrom a hálózati interferencia, vagy DVD meghajtók a kalóz felvételt.

2015. ápr. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!