Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne olyan program ami...

Lenne olyan program ami letiltja a reklámokat?

Figyelt kérdés
Volt egy film a youtuben, ahol rá kellett kattintani egy kis valamire és azóta csak nyitja az oldalakat meg gondol egyet és pl itt olvasok a GYK-n erre betölt valami más oldalt. Nagyon idegesítő már. Múltkor valahogy meg tudtam csinálni, de most nem megy. "Adblock Plus" ez a program nem segített. Esetleg valami más megoldaná?
2015. ápr. 26. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy adware van a gépeden, ezzel próbáld leírtani:

www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/

2015. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hitmanpro, malwarebytes
2015. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Huu,óriásit javult a gép.Nagyon szépen köszönöm!!Annyi reklám van már csak ami itt a kérdések között van.De most nem akad,nem ugrál el az oldal és nem is teker a betöltés perceken keresztül.


Köszönöm még egyszer,az 1-es válaszoló megoldása tökéletesnek bizonyult.

2015. ápr. 26. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
A tanulság pedig? Az igénytelenség legalja youtube-on filmet nézni, többek közt az ilyenek miatt. Persze egy kis józan ésszel ezeket is ki lehet kerülni...
2015. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nobi79 válasza:
Egyébként ad block jó de csak akkor ha még nincs teleszemetelve a gép.Ha letisztitottad és úgy rakod fel akkor jól müködik.
2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Norbi!


Igen,úgy használom én is,csak ez betett nagyon neki és az 1-es válaszoló megoldása tökéletes volt.



datubber !


Miért lenne igénytelenség youtube-on filmet nézni? Vannak nagyon jó minőségű filmek ott is és elég sok film "csak ott van fent"

2015. ápr. 26. 20:43
 7/9 A kérdező kommentje:
*Nobi
2015. ápr. 26. 20:43
 8/9 Nobi79 válasza:
A lényeg,hogy már jó.Én is leszedtem amit linkelt 1szer még jól jöhet)
2015. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így van :)
2015. ápr. 26. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!