Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan gyártó vagy akármi?

Van olyan gyártó vagy akármi?

Figyelt kérdés
Ahova ötleteket le lehet adni? Se a Samsung se a Sony se az Apple-nek nincs ilyen oldala. Pedig nem ártana nekik... Annyi nagyon penge szabadalmam meg ötletem lenne hogy hihetetlen de megvalósítani nem tudom mert nincs pénzem másnak meg még eladni se lehet mert nem lehet velük kapcsolatba lépni... Tud valaki linkelni gyártót aki elfogad ötleteket?

2015. ápr. 26. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a gondolataid semmit nem érnek? Mármint most képzeld el, hogy odaállsz a Samsung elé, hogy "te, figy, kitaláltam ezt, hogy pingvinek szolgáltassák az északi sarkról az áramot, soha nem kellene tölteni a telefonokat!". Ők meg csak állnak és várják, hogy részletesen prezentáld, számokkal, műszaki rajzzal, kivitelezésre várva, úgy, hogy már nincs vele mérnöki munka, nincs vele ügyük, csak rá kell bólintani. Hiába zseniális az ötleted és egyszerű is, ez így önmagában nulla.


Ennél még az is sokkal hasznosabb, ha kiköltözöl Amerikába, és hozzájuk hasonlóan még levédeted a saját szellentésedet is, aztán ha megcsinálják később, perelsz, vagy felkeresnek és eladod nekik.

2015. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(déli sark, de lényegtelen)
2015. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

" Annyi nagyon penge szabadalmam meg ötletem lenne hogy hihetetlen"


eloszor is utana kene nezned, hogy valaki nem szabadalmaztatta-e mar azt a remek otletet.

2015. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!