Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a GTA V-öt (60GB)...

Letöltöttem a GTA V-öt (60GB) direkt csináltam neki helyet, és most hogy telepíteni akarom megint 60gb kell neki, ez mi?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért eddig hogy telepítették játékot ?

Van egy telepítő fájl(ok), azt megnyitva elindul a telepítési folyamat, és ezt követően általában ugyan annyi helyet fog felemészteni a telepített játék, mint a telepítő fájl.

Na jó, azért nem mindig, de kb így van.

2015. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit nem ertesz? A telepito 60 gb, nyilvan ahhoz hogy ez telepuljon kell a gepen is 60 gb. Majd ha kesz a telepites, akkor az eredeti 60 gigas telepito fajlt le lehet torolni.
2015. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor összesen 120GB hely kell neki? Mert oldalakon 65Gb helyet írtak , most foglal is 60-at de nem tudom felrakni..
2015. ápr. 27. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég jól elmagyarázták mi a helyzet, csak fel kell fognod.


Azért nem érted másnak miért 65 GB, mert te lopod. Aki Steamen megveszi és letölti, nála egyszerre tölti és települ is, azaz nem lesz neki külön telepítő fájlja.


Aki megvette DVD-n az pedig egyesével berakja a lemezeket és csak a tartalom települ, nem kell külön a lemezeket felmásolni.


Aki viszont letölti, az egyszer letölti a telepítőcsomagot, majd még egyszer kibontja azt hogy települjön a játék.

2015. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2015. ápr. 27. 14:43
 6/6 anonim válasza:
noob :]
2015. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!