Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows live messenger-t...

A windows live messenger-t töröltem a programok listából, de még mindig ott van az asztalon és működik is. Miért nem távolítódott el, és mit kellene tennem, hogy végleg eltűnjön?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A messenger program futtatását kell leállitani.
2010. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak jó lett volna teljesen eltávolítani.
2010. febr. 22. 10:07
 3/8 A kérdező kommentje:
A start menü/futtatás/msconfig/szolgáltatások/majd kivettem a pipát, újraindítottam a gépet, de továbbra is működik a program. Valamit rosszul csináltam?
2010. febr. 22. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nyisd meg a Vezérlőpultot, majd kattints a Programok eltávolítása szövegre.


2. A listából válaszd ki a Windows Live Essentials programot, majd kattints a lista feletti Eltávolítás/Módosítás gombra.


3. Ezután válaszd ki az Eltávolítás opciót, és kattints a Folytatás gombra.


4. Jelöld be a Messenger előtti jelölőnégyzetet, és kattints az Folytatás gombra.


Ennyi :)

2010. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel kezdtem, hogy a programoknál töröltem a windows live-t, onnan ki is törlődött, de az asztalom továbbra is maradt, sőt működik is. Nem tudok tőle szabadulni.
2010. febr. 22. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltad már?


Start menü > Futtatás > ide beírod, hogy msconfig


Itt az automatikusan induló programok listáján megkeresed a messengert, majd a pipát kiveszed mellőle. Igaz, ezzel nem távolítod el, de az indulását korlátozni tudod.

2010. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem áll le,működik tovább. Mit lehetne még tenni, ha esetleg vannak javaslatok?
2010. febr. 23. 09:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy angol nyelvű oldalon találtam ezt: Futtatás/"RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection%windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove".OK, majd újrindítás.


Nem tudom megtehetem-e?

2010. febr. 23. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!