Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom a . VEG fájlt...

Schefbakka kérdése:

Miért nem tudom a . VEG fájlt konvertálni?

Figyelt kérdés
Megvásároltam a Sony Vegas programot és egy zenét szerettem volna megvágni ugyan is 11mp késéssel kezdődött el. Mire rá jöttem, hogy hogyan is kell újabb hibába ütköztem. Amikor lementettem egy .VEG kiterjesztésű fájlt találtam amit a számítógépem nem ismer. A konverter program úgyszintén. Mit tehetek hogy meg tudjam nyitni?
2015. ápr. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a formátum a programban lévő projectet menti el, hogy szerkesztésre meg lehessen nyitni.

Ha kész a project, akkor abból a médiafájlt ki kell renderelni (konvertálni, exportálni, stb...), hogy használható legyen.


A mentés/mentés másként a munkamenetet menti és a nyersanyagot. A Fájl/renderelés fogja elkészíteni az adott tartalmat amit előtte szerkesztettél.

2015. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ már működik is köszi szépen a segítséget :D
2015. máj. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!