Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PCI Hangkártyához hol találok...

Martin66789 kérdése:

PCI Hangkártyához hol találok drivert (A többi lent)?

Figyelt kérdés

Szereztem egy Xwave tipusú hangkártyát de nem találok hozzá drivert. A kártyán ennyi szerepel: A571-T20

FCC ID:WHA571-T2


A neten már keresgettem, de nem találtam néhány weblap be sem jött. Nagyon örülnék a segítségnek.

Főként XP vagy Win98 telepítő érdekelne hozzá.



2015. ápr. 27. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt hogy lehet hogy ez a kártya yamaha-s de ez nem biztos, csak több oldalon láttam.
2015. ápr. 27. 21:21
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A mellékelt link nekem csak egy driver updater nevű programot tudok leszedni ami nem jó.
2015. ápr. 27. 22:33
 4/7 SimkoL ***** válasza:
[link] Több időt kell rászánni, hogy keress :)
2015. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt megtaláltam, de sajnos Not Fond felirat van :(
2015. ápr. 27. 23:43
 6/7 coopper ***** válasza:

Szia.


Az ilyen jelegű kérdésekhez mindig odairom a driverkeresős szövegemet, hátha segit valakinek :


Manuális driverkeresés hardverazonsitó alapján :


Ha a gyártó oldaláról nem sikerül drivert leszedni, vagy amit leszedtél nem jó, akkor : Manuális driverkeresés hardverazonositó alapján :


Ez tuti módszer, de sajnos nem olyan egyszerű ez sem, a sok "driver update" - általában virusos - programok miatt amit az ilyen driveres honlapok megpróbálnak rád erőltetni, illetve ez is mint minden más nagy "üzlet" és nagyon sok a fizetős honlap.


Itt a módszer : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Illetve ha megadod a hardverazonositókat, akkor megnézem én is, mit lehet tenni az ügyben.


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 karesz01 ***** válasza:

Xwave A571 T20 Xp Driver Device Driver

[link]


File name: xwave-a571-t20-xp_drv.zip

Driver version: 2.4.2

File size: 11 324 KB

OS: Win XP, Win Vista, Win Seven, Windows 107

Upload source: original install disk

2015. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!