Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szoftverprobléma?

Szoftverprobléma?

Figyelt kérdés

Olyan problémám akadt, hogy Nokia Lumia 800-on kb. 1 hónapja eltűnt az InternetExplorer-ből a lapok listája, tehát, amikor megnézném a megnyitott lapokat, akkor nem mutat semmit, csak egy fekete ablakot.

Legfrissebb problémám, ami egy kicsit jobban zavar mint a böngészős, hogy a Nokia Drive teljesen megkeveredett. Elindul a szoftver, meg mozgás közben érzékeli is a jelet, beállításokat tudok rajta módosítani, de célt beállítani nem. Abban a pillanatban amikor rányomok a cél beállítására, visszalép a telefon a kezdőképernyőre.

Ilyenkor mi a teendő, mert a Nokia Drive kedvencek részébe, van kb. 800-1000 cím Európa szerte és nem szeretném ha elveszne.

Ki lehet menteni a címeket a Nokia Drive-ból?

A böngésző lapjai mivel hozhatóak vissza?



2015. ápr. 28. 09:37
 1/4 anonim válasza:
A biztonsági mentés funkciót szoktad néha használni? Az ilyen esetekben nagyon jól jön. Én még ezen kívül a fontos fájljaimat felpakolom az onedrive-ra is, bármikor elérem az adatokat, akkor is, ha kifekszik a telefonom. Resetelést csináltál a telefonon?
2015. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, a biztonsági mentés funkciót nem igazából használom. A képekkel, videókkal, telefonszámokkal nincs gond, mert azt a részét folyamatosan szinkronizálom a OneDrive-val. Resetelés nem volt a telefonon, kb. 2 éve mióta beindítottam, nem nyúltam hozzá.

Amúgy biztonsági mentésnél menti a Nokia Drive Kedvenceket is?

2015. ápr. 28. 20:20
 3/4 anonim válasza:
Úgy tudom, menti, de erre nem mernék megesküdni, hülyeséget meg nem akarok írni...
2015. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel be kell jelentkezni a Nokia Drive használatához menti a címeket.Csak meg kell jelölni "kedvencek"-nek.
2015. ápr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!