Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A diavetítést állítsa be úgy,...

A diavetítést állítsa be úgy, hogy egérkattintás esetén csak a korábbi feladatokban leírt hivatkozásokra és objektumokra kattintva történjen diaváltás!?

Figyelt kérdés
hogy oldanátok meg?

2015. ápr. 28. 19:11
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Nem tudom melyik irodai programcsomagot használod (OpenOffice, LibreOffice, MS-Office 2003/2007/2010/2013 stb.) de most éppen MS-Office 2010 van előttem: minden diát jelölj ki > Áttűnések menüpont > jobbszélen Továbbítás: Kattintásra elől vedd ki a pipát.

Ezzel az egérkattintásra nem fog továbblépni, csak ha hivatkozás/objektum úgy van beállítva.

Azonban a kurzormozgató nyilakra/szóközre/Enter billentyűre így is továbblép, vagy ha időzítés van beállítva, akkor is.

Ha ezeket is meg akarod akadályozni: Diavetítés menüpont > Diavetítés beállítása > Bemutató típusa: Kirakati bemutató legyen, illetve a Továbbítás: Kézi továbbítás legyen.


Ha másik programcsomagot használsz, akkor ehhez hasonlóan próbáld, vagy ha nem találod, írd meg mit használsz.

2015. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont eltaláltad melyik office van meg nekem :) Máskor pontosítok, Köszönöm a választ!!
2015. ápr. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!