Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4 vagy Battlefield...

Battlefield 4 vagy Battlefield hardline?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy BF-t venni de nem tudom melyiket válasszam. Aki tudna segíteni az letudná írni hogy miben jobb az a rész,mint a másik? Illetve úgy értem mind két rész előnyeit és hátrányait.

2015. ápr. 28. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
bf4 az egy komoly grafikai akció dús multi player játék,míg a gardline egy pentium 4 es gépen is elfut ocsmány grafika selejtes ki vitelezés ez a rész talán azokat érinti akik már a vietnám 1942 óta tolják és a retrora izgulnak.
2015. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bf4 jobban megéri!Ha bankrablásos játékot akarsz akk payday 2!Ja és az elsőnek nincs igaza,mert ugyan azt a motort használja mind a kettő!Semmi különbség nincs grafikailag!
2015. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! BF4-et választom :) Ment a zöld pacsi!
2015. ápr. 28. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
és valóban valamivel nagyon csúnyán kevertem kösz a javítást !
2015. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem fontos felhívni mindenki figyelmét, hogy a BF4 minimum hardware igénye egy nagy kamu! Persze elfut szaggatás mentesen, de a harcban, ahol fontos hogy ki öli meg előbb a másikat egy tűzharcban, nagy szerepe van a processzornak!!!! Intel i3 alatt nem érdemes próbálkozni, mert bár szaggatás nélkül megy a játék, a lassabb processzor miatt nagy hátrányba kerül az, akinek gyengébb gépe van!!! Intel i3-tól felfelé már sokkal kiegyensúlyozottabb a játék!!! Ha nincs legalább ilyen géped, akkor inkább válasszad a BF3-at, az egyébként is sokkal jobb a mai napig sokkal többen tolják, nem véletlenül! Ráadásul a csalók nagy része átment a BF4-be és a Hardline-ba, úgyhogy még egy pont a BF3 mellett!
2015. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem AMD FX 8320 procim van
2015. ápr. 29. 14:35
 7/8 cooljet válasza:

Az nem igaz, hogy i3 alatt nem érdemes procit venni !

nekem pl egy xeon 5690 és azt kell h mondjam, elég gyors az i3-hoz képest.

2015. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a tag arra gondolt hogy a multi ki egyensúlyozottabb mint mondjuk egy 2 magos pentiummal ,tehát kisebb az fps ugrálás . pl 80 -ról hirtelen le esik 45-50 -re egy g3258 nál . míg egy i3 alatt max 10 -15 fpst csökken .
2015. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!