Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos alkalmazast hogyan...

Androidos alkalmazast hogyan tudok letolteni, hogy meglegyen a telepitofajl?

Figyelt kérdés
Play aruhazban van egy alkalmazas amely ingyenes egy bizonyos hataridoig ezert szeretnem ha meglenne a telepitoje, amivel konnyen fel tudom telepiteni telefonra. Konkretan a Nng IGO szülinapp alkalmazasarol lenne szo. Amennyiben ez egyaltalan lehetseges.
2015. ápr. 28. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Pl. ezzel: [link]


De minek? A fiókodból nem veszik el, ha egyszer hozzáadtad. Ha új telefonod lesz, csak bejelentkezel a most használt Google fiókkal és már telepítheted is az appot.

2015. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az rendben van. De ha kesobb letoltom az fizetos lesz. Ezert lenne celszeru egy telepito. A free app telepitoje.
2015. ápr. 28. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába van meg az .apk mert telepítés után még egy csomó dolgot leszedett... késöbb már nem lesz elérhető ezek a plussz file-ok a szerveren
2015. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De ha kesobb letoltom az fizetos lesz."


Nem, nem lesz. A SzülinApp nevű alkalmazás mindig free lesz, csak el lesz rejtve, vagyis új felhasználók már nem fogják tudni telepíteni. Ha lesz is fizetős igo Androidra, akkor az másik alkalmazás lesz.

2015. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenyeg a lenyeg, ha egyszer letoltom, akkor en azt mindig latni fogom a fiokomban. Es ujbol le tudom szedni.
2015. ápr. 28. 23:50
 6/6 Edmond Pihe válasza:
Több mint valószínű hogy az ingyenes marad csak egy update-el a régi verziót felülírva csinál róla majd egy lite verziót. De nem olyan biztos! Ez a fejlesztőktől függ! Az apk-t meg a root könyvtárban barangolva meg fogod találni! root/data/app vagy a root/system/app appákban kellene hogy legyenek, de hozzá teszem 2.3.6-os droidnál láttam ott!
2015. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!